Dieta szkolna

Catering dietetyczny jest polecany zarówno młodszym dzieciom jak i nastolatkom.

Uzyskaj -20% zniżki z kodem : FIT20

Cena od:

33zł / dzień

Dostawa:

6 zł / dzień

Kaloryczność:

1000, 1500 kcal

Ilość posiłków:

3 posiłki

Wylicz cenę Twojego pakietu:

    Im dłużej - tym taniej

    Zamów na dłużej i oszczędzaj

    Najlepsze ceny możemy zagwarantować przy planach 20-dniowych.

Ostateczna cena uwzględnia wszystkie aktualne promocje. Kody rabatowe nie są potrzebne.

Koszt dostawy liczony jest od adresu a nie od ilości diet – zamawiając kilka diet pod jeden adres za dostawę pod wskazany adres płacisz tylko raz. 

Tylko teraz - specjalne zestawy testowe (3-5dni) w cenie 30zł!

Menu tygodniowe

16-05-2022poniedziałek
17-05-2022wtorek
18-05-2022środa
19-05-2022czwartek
20-05-2022piątek

Menu na kolejny tydzień

23-05-2022poniedziałek
24-05-2022wtorek
25-05-2022środa
26-05-2022czwartek
27-05-2022piątek

Opis diety

Szkolna – zbilansowane 3 posiłki (II śniadanie, zbilansowany obiad, podwieczorek). W ramach diety szkolnej dostarczymy Twojemu dziecku zdrowe i zbilansowane posiłki, przy czym pierwsze śniadanie i kolację Twoja pociecha zje w domu. Ten catering dietetyczny jest polecany zarówno młodszym dzieciom jak i nastolatkom.

Trzy zbilansowane boxy będą w stanie dostarczyć Twojemu dziecku niezbędnej dawki energii na cały dzień spędzony w szkole. To praktyczne i wygodne rozwiązanie – Twoja pociecha codziennie będzie miała szansę spożycia smacznego i pożywnego dania, które z łatwością spakuje do szkolnego tornistra.

Wielu rodziców dostrzega wśród swoich dzieci niechęć do jedzenia w szkole. Tradycyjne kanapki mogą być potencjalnie odpychające. Jeżeli chcesz zapewnić swojemu dziecku posiłki, które będzie chętnie zjadał w trakcie pobytu w szkole, a jednocześnie nie chcesz spędzać wolnych wieczorów na przyrządzanie urozmaiconych potraw – wówczas taki catering szkolny może okazać się strzałem w dziesiątkę! Dzięki temu Twoja pociecha będzie miała zapewnione zdrowe i zbilansowane posiłki, które są urozmaicane z myślą o wybitnych niejadkach. W efekcie Twoje dziecko nie będzie musiało szukać nowości w szkolnych sklepikach, które mimo wprowadzonych zmian wciąż są pełne niezdrowych przekąsek. 

Nasi dietetycy zatroszczyli się o to, aby dania dla dzieci i nastolatków były w pełni dostosowane do ich potrzeb. Z kolei zadaniem kucharzy jest przygotowanie tych potraw w taki sposób, aby zachęcić do jedzenia nawet najbardziej wytrwałych niejadków.

Shopping Cart

Ostateczna cena przy produkcie uwzględnia wszystkie aktualne promocje. Kody rabatowe nie są potrzebne.