Skontaktuj się z nami

+48 739 426 373
pn-pt: 09:00 – 16:00

Fenikowskiego 21/LOK 8
84-200 Wejherowo

Dane rejestracyjne:
AVITAL SP.ZO.O
Ul. Lindleya 16
02-013 Warszawa


NIP: 7011055161
KRS: 0000926824
REGON: 520188047

Konto bankowe:
46 1600 1462 1807 1312 2000 0001
BNP Paribas

Napisz do nas

  Często zadawane pytania

  Na naszej stronie można skorzystać ze specjalnie opracowanego kalkulatora (kliknij tutaj), który pomoże Ci dobrać odpowiednią dietę. Najpierw należy uzupełnić obecne dane wyjściowe oraz cel, jaki chcesz osiągnąć. Utrata wagi, rozbudowa masy mięśniowej, utrzymanie wagi?

  Możesz także wysłać do nas wiadomość: biuro@agent-ogorek.pl – podaj nam swój:

  • wiek,
  • płeć,
  • wagę,
  • wzrost,
  • regularną aktywność fizyczną w ciągu dnia (w następującej skali: 1 – to siedzicy tryb życia, 5 – aktywny),
  • cel – czego oczekujesz od takiej diety.

  Wszystkie te dane trafią do dietetyka, który opracuje plan żywieniowy dostosowany do Twoich potrzeb oraz trybu życia.

  Obecnie oferujemy posiłki dostarczane od poniedziałku do piątku. Z uwagi na rosnące zainteresowanie naszymi boxami rozważamy także rozszerzenie usługi na weekendy. Obecnie jest to jednak na etapie planów – gdy wdrożymy ten etap w życie, niezwłocznie będziemy to komunikować za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych.

  Naturalnie!
  Jeżeli z jakichś przyczyn chcesz zawiesić swoją dietę na wskazany czas – skorzystaj z naszego formularza kontaktowego na agent-ogorek.pl/kontakt/. Podaj swoję imię i nazwisko, rodzaj diety, adres dostaw oraz preferowany zakres dni, w jakie chcesz zawiesić dietę. Pamiętaj, aby poinformować nas o tym z co najmniej 3-dniowym wyprzedzeniem!

  Pudełka z posiłkami dostarczamy w godzinach wieczornych lub nocnych. Są to boxy przeznaczone na kolejny dzień. Jeżeli zatem Twój plan dietetyczny zaczyna się od 10-ego – wówczas zostanie ona do Ciebie dostarczona wieczorem lub w nocy – 9-ego dnia miesiąca.

  Koszt dowozu jest naturalnie jeden = 6zł. Dotyczy on adresu, a nie ilości zamawianych diet. To z kolei pozwala zaoszczędzić na zamawianych planach dietetycznych. Im więcej boxów pod jeden adres tym taniej!

  Menu publikujemy codziennie na naszej stronie www.agent-ogorek.pl w zakładce Menu oraz w social mediach.
  Umieszczane na naszej stronie menu dotyczy kolejnego tygodnia.

  Precyzyjna ilość makroskładników jest podana w gramach na naklejkach na opakowaniach. Podajemy tak zawartość białka, tłuszczu oraz węglowodanów. Zamieszczamy także informacje dotyczące kaloryczności każdej potrawy.

  W naszej codziennej pracy dbamy o to, aby oferowane posiłki były przygotowywane ze świeżych składników. Unikamy także za wszelką cenę marnowania jedzenia zgodnie z ideą less-waste. Dzięki 3-dniowemu aktywowaniu lub zawieszaniu diet możemy wprowadzić odpowiednie zmiany na etapie produkcji. Wszystko po to, aby uniknąć nadwyżek i oferować zawsze najświeższe potrawy!

  Wszystkie nasze posiłki są opracowywane przez dietetyka i tworzą spójną całość, dlatego nie oferujemy możliwości wykluczenia niektórych składników.
  Oczywiście! Nasi kierowcy realizują dostawy w godzinach nocnych lub wieczornych. W trosce o zapewnienie Twojego komfortu możemy zostawiać posiłki w określonym miejscu (recepcja, ochrona) lub pod drzwiami, po wskazaniu kodu do domofony. Wystarczy, że dodasz tę adnotację w naszym formularzu w polu “dodatkowa informacja”.

  Jak najbardziej, jednak musisz pamiętać o usunięciu folii ochronnej z opakowania.

  W trosce o środowisko zdecydowaliśmy się dostarczać nasze diety w reklamówkach oksybiodegradowalnych – pod wpływem naturalnych czynników ulegną rozłożeniu na wodę i CO2.
  Z kolei plastikowe pudełka są praktyczne i można w nich podgrzewać posiłki w kuchence mikrofalowej. Wprowadzenie alternatywnych rozwiązań wiązałoby się także ze znacznym podwyższeniem kosztów cateringu.

  Nie oferujemy takiej opcji. Umożliwiamy za to zamówienie pakietu próbnego, który umożliwi poznanie smaku naszych posiłków. Możesz skorzystać nawet z pięciodniowego okresu próbnego i dopiero wówczas podjąć decyzję o ewentualnym skorzystaniu z przedłużenia diety.
  Oba te działania możesz przeprowadzić na naszej stronie www. Opłata jest możliwa za pośrednictwem Przelewy24 lub w ramach tradycyjnej formy przelewu. Wówczas konieczne będzie jednak przesłanie potwierdzenia płatności na adres biuro@agent-ogorek.pl. Zamawianie oraz przedłużanie diety odbywa się z min. 3-dniowym wyprzedzeniem.
  Shopping Cart

  Ostateczna cena przy produkcie uwzględnia wszystkie aktualne promocje. Kody rabatowe nie są potrzebne.